top of page
hizmet
EChero11729642951536x768.png

Mühendislik, İnşaat ve Yapı Malzemeleri

Müşterilerin değer yaratmasına, işlerini dönüştürmesine ve gelişmiş performans elde etmesine yardımcı oluyoruz

İK.png

İnşaat ve daha geniş ekosistemi, küresel pandeminin hızlandırdığı tüm değer zinciri boyunca kökten değişiyor. Sektör liderlerinin, bu dinamik ve karmaşık ortamda, dönüştürücü fikirler, etkili uygulama ve derin yetenek oluşturma ile sağlanan Değişim Önemlidir yaratmaları için cesur stratejik kararlar almalarına yardımcı oluyoruz.

rapor

Varlık türlerinde (altyapı, gayrimenkul ve endüstriyel gibi) ve endüstri alt segmentlerinde (mühendislik ve inşaat, tasarım ve mimari, inşaat malzemesi üreticileri ve distribütörleri, yatırımcılar ve inşaat teknolojisi gibi) önde gelen kuruluşlarla onlara yardımcı olmak için çalışıyoruz. Güçlü rekabet, maliyet baskıları ile işaretlenmiş karmaşık bir iş ortamında başarılı bir şekilde gezinmek,

yüksek düzeyde yerelleştirilmiş normlar, riskten kaçınma zihniyeti ve düşük yenilik nedeniyle standardizasyonun önündeki engeller. Tecrübeli uzmanlarımız, titiz analitik yeteneklerimiz ve en yeni varlıklarımız, rakipsiz bir ortaklık ve satın alma portföyü ile birleştiğinde, müşterilerimiz için kalıcı etki yaratmamıza ve yeni büyüme fırsatları yaratmamıza yardımcı oluyor.

Sürdürülebilirlik raporu

İK.png
10.jpg

Bizde olduğu gibi gündelik hayat da iz bırakmadan mobilya bırakmıyor. Güneş ve ışık, yaşam iklimi ve günlük kullanım doğal malzemelerde değişiklikler getirir. MBB güzelliğinin tadını uzun süre çıkarabilmeniz için, servis ve kalite kartımızda uygun temizlik ve bakım için faydalı ipuçları topladık. Burada ayrıca ürünlerimizin malzeme özellikleri hakkında en önemli bilgileri alfabetik sırayla bulacaksınız.

bottom of page