top of page
hizmet
Yaratıcı Çalışma

Önemli Olan Değişim

MBB Art + tasarımcıları bir projede üzerinde işbirliği yapıyor....

Özel, kamu ve sosyal sektörlerdeki kuruluşların kendileri için en önemli olan Değişimi yaratmalarına yardımcı oluyoruz.

C-suite'ten ön cepheye kadar, kuruluşlarını dönüştürmek, teknolojiyi yaptıkları her şeye yerleştirmek ve kalıcı yetenekler geliştirmek için müşterilerimizle ortaklık yapıyoruz.

Ülkelerdeki istisnai insanlarla, iddialı hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için küresel uzmanlık ve yerel iç görüyü birleştiriyoruz.

rapor
mbb.jpg

Halkımız tarafından tanımlandı

Şirketimiz, çeşitliliğe derin bir bağlılık da dahil olmak üzere güçlü bir değerler dizisi ile birleştirilen ve işimiz ve firmamızı yürütme şeklimiz aracılığıyla olumlu sosyal etki yaratan tek bir küresel ortaklık olarak faaliyet gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Çalışanlarımızın bulunduğu yer neresi olursa olsun işe alma ve beceri geliştirme konusunda tutarlı bir yaklaşım benimsiyoruz, böylece dünyanın her yerindeki her müşteriye doğru deneyim ve uzmanlıkla doğru ekibi hızlı bir şekilde sunabiliyoruz.

 

Danışmanlarımız arasında tıp doktorları, mühendisler, tasarımcılar, veri bilimcileri, işletme yöneticileri, memurlar, girişimciler ve araştırma bilimcileri bulunmaktadır. Yeteneklerini karmaşık, önemli zorluklara uygulama fırsatı için MBB'e katılırlar.

İK.png
konuşmacı
İK.png

Bilgi ile güçlendirilmiş

Çalışmamız, her müşterinin kurumsal bağlamı, sektör dinamikleri ve makroekonomik ortamının titiz bir şekilde anlaşılmasına dayanmaktadır. Bu nedenle, firmamızın kaynaklarının yıllık 70 bin $ 'dan fazlasını bilgi geliştirme, öğrenme ve yetenek geliştirmeye yatırıyoruz. Her sektörde ve bölgede, yerel ve küresel olarak pazarları, eğilimleri ve ortaya çıkan en iyi uygulamaları inceliyoruz. Bilgiye yaptığımız yatırım, yönetim uygulamasının ilerlemesine de yardımcı olur. Bulgularımızı kapsamlı bir şekilde yayınlıyoruz ve müşterilerimizin ve toplumun karşılaştığı en acil konularda önde gelen düşünürlerle iletişim kuruyoruz.

mbbrf.jpg
İK.png

Daima yenilik yapıyor

Müşterilerimizin ihtiyaçları sürekli değişiyor, bu nedenle onlara hizmet etmek için sürekli olarak yeni ve daha iyi yollar arıyoruz. Bunu yapmak için, firmaya yeni yetenekler kazandırıyor, yeni şirketler ediniyor ve örneğin tasarım, analiz ve dijital gibi yeni yetenekler geliştiriyoruz.

 

İster üst yönetim için güvenilir bir danışman olarak ister ön saflarda çalışanlar için uygulamalı bir koç olarak, kuruluşlarının her seviyesindeki müşterilere hizmet veriyoruz. İş gücü becerilerini geliştirmeye, operasyonel iyileştirmeyi teşvik etmeye ve yeni çalışma yöntemlerini uygulamaya yardımcı olmak için tavsiyeleri uygulamaya koymak ve uzun vadede onlarla doğrudan çalışmak için müşterilerimizle ortaklık yapıyoruz.
 

Zorluk ne olursa olsun, pratik ve kalıcı sonuçlar sağlamaya ve müşterilerimizi büyümek ve liderlik etmek için donatmaya odaklanıyoruz.

energy_insights_thumb_129747532_1536x153
Analytics_GettyImages-887484734_thumb-bl
Digital_thumb_1133773279_1536x1536.jpg
bottom of page